lessphp fatal error: failed to parse passed in variable @linkColorHover: lessphp fatal error: failed to parse passed in variable @linkColorHover: Zajęcia - Centrum Jogi GdańskCentrum Jogi Gdańsk

Zajęcia

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
-8:15 – 9:30

Joga poranna
8:15 – 9:30

Joga poranna
9:00 -10:30

Joga dla wszystkich
-
17:30 - 18:30

JOGA Łagodna
17:30 - 18:30

JOGA dla Początkujących
17:30 - 18:30

YIN YAN JOGA KASIA
--
18:40 - 19:40

Kurs od Podstaw (od 5/10/22
18:40 - 20:10

Joga Ogólna dla ćwiczących
18:40 - 19:40

Kurs od Podstaw (od 5/10/22
18:40 - 20:10

Joga Ogólna dla ćwiczących
--
19:45 - 21.00

Joga Kundalini DOMINIKA od 5/10/22

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAN ZAJĘĆ GRUPOWYCH

* Zbieramy grupy! Zajęcia ruszają od minimalnej liczby 4  zapisanych uczestników.

Na zajęcia obowiązują ZAPISY poprzez system Fitssey:

https://app.fitssey.com/Centrum_Jogi/frontoffice

! Gdy wybierasz się pierwszy raz na zajęcia i chcesz dowiedzieć się więcej o zapisach, gdy masz jakiś problem w systemie Fitssey, skontaktuj się najpierw z nami!

tel 510051928

PRZECZYTAJ NASZ REGULAMIN http://www.centrumjogigdansk.pl/regulamin/

 

 

 


 


diana-zajecia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

❤️ GRUPA POCZĄTKUJĄCA 

- grupa dla osób rozpoczynających praktykę jogi wg metody B.K.S. Iyengara oraz tych, którzy mieli przerwę w praktyce. Na tej grupie skupiamy się na nauce podstawowych pozycji z różnych grup asan, wiele z nich to pozycje stojące. Na grupie dowiesz się, jakie są właściwe kierunku ruchu w poszczególnych pozycjach oraz jak dobrać odpowiednie pomoce, by te kierunki odnaleźć. Poprzez praktykę zdobędziesz lepszą świadomość ciała, poznasz jego mocne i słabe strony oraz zdobędziesz podstawową wiedzę na temat praktyki jogi. Grupa przygotowuje do dalszej praktyki, m.in. do pozycji odwróconych. Czas, jaki należy poświęcić na praktykę w tej grupie, zależy od ciebie. Wszystko zależy od tego, jak często przychodzisz na zajęcia, jakie są twoje indywidualne predyspozycje oraz jak się czujesz po zajęciach


❤️ Joga ŁAGODNA

Lekcje otwarte dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze kontaktu z jogą lub mają styczność z praktyką krócej niż 3 miesiące.


❤️ Joga AKTYWNA 

Lekcje otwarte dla początkujących ze stażem praktyki od 3 miesięcy do 1 roku. Na zajęciach wzmocnisz mięśnie odpowiedzialne za zdrowie kręgosłupa, prawidłową postawę i ładną sylwetkę. Odzyskasz naturalny zakres ruchu w stawach. Elementy dynamiczne poprawią funkcjonowanie układu krwionośnego i pomogą spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Osiągniesz lepsze efekty przy mniejszym wysiłku dzięki wykorzystaniu naukowych zasad konstrukcji treningu. Na poziomie psychicznym zajęcia wyrabiają umiejętność wyciszenia i skupienia umysłu. Uwalniają od stresu i zapewniają dużą dawkę pozytywnej energii.

 

 

 


❤️ GRUPA OGÓLNA

 

-grupa dla osób po poziomie I. Przychodząc z innej szkoły jogi wg metody B.K.S. Iyengara, możesz przystąpić do tej grupy, jeżeli masz za sobą co najmniej trzymiesięczną, regularną (co najmniej 2-3 razy w tygodniu) praktykę. Na tej grupie sięgamy po trudniejsze pozycje, odwołując się do wiedzy zdobytej wcześniej. Na tym poziomie wprowadzona zostaje nauka i praktyka pozycji odwróconych. Nauczysz się prawidłowego wykonania Sirsasany (stanie na głowie) oraz Sarvangasany (świeca) oraz ich wariantów. Praktyka pozycji odwróconych będzie nieodłączonym elementem tej grupy. Jeżeli będziesz gotowy na poziom II, ale z różnych względów nie możesz wykonywać pozycji odwróconych, wtedy zaproponujemy pozycje zastępcze. Grupa jest otwarta również dla osób z wyższych poziomów..


 

❤️  JOGA KUNDALINI

Joga kundalini to najbardziej mistyczna odmiana jogi, która łączy w sobie wszystkie techniki oddziaływania na umysł i ciało: ćwiczenia fizyczne, oddechowe, medytacje, mantry, mudry (ruchy rąk). Mają one na celu pobudzenie i zharmonizowanie wewnętrznych czakr, czyli ośrodków energetycznych w ciele. Ich rozwój poprzez praktykę jogi kundalini prowadzi do odzyskania równowagi fizycznej, psychicznej i emocjonalnej, uwolnienia się od stresu oraz wejścia na wyższy poziom świadomości.

Joga kundalini jest stworzona dla współczesnego człowieka – zabieganego i zestresowanego, który codziennie musi godzić wiele obowiązków, ale nie chce przy tym stracić łączności z samym sobą. W tym celu musi świadomie praktykować pięć technik pracy ze swoim ciałem, umysłem i duchem: asany (pozycje jogi), pranajamę (pracę z oddechem), medytację, mantry (dźwięki i śpiew) oraz mudry (gesty rąk). Połączenie tych elementów daje narzędzie, które służy do rozwijania w sobie twórczej energii.

❤️ JOGA ON LINE

Zajęcia jogi odbywać się będą dla Was 2x w tygodniu :)
WT / CZW / o godz. 17:00 - 18.00 w formie LIVE!
Jeśli nie możesz być o tej godzinie - spokojnie, sesje będą dostępne na grupie VIP przez kolejne 3 dni!
(będą nagrane i zapisane dla Ciebie)

Zajęcia będą trwały 60 min
https://www.facebook.com/Centrumjogi/ możesz korzystać  z dostępnych tu materiałów i praktyk jogi :)

Czego potrzebujesz:

 • - Kawałka ściany
  - Krzesła
  - Paska do jogi lub zwykłego paska do spodni
  - Kostki do jogi lub grubej książki typu encyklopedia
  - Wałka lub 2 zwiniętych kocy
  - Koce im grubsze tym lepsze.

 ❤️ GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA 

Gimnastyka przeznaczona jest dla Kobiet które chca obudzić uśpiona kobiecość,  dotrzeć do swojej kobiecości,  badź poczuć Swoje Jestestwo.

Regularna praktyka poprawia układ hormonalny kobiet. Sprawia, że wzmacniaja się nasze mięśnie, stawy i kręgosłup, a dzięki rozpuszczeniu blokad w ciele staje się ono mocno rozluźnione i elastyczne. Prostuje się nasza postawa.

Na Gimnastykę  Słowiańska składa się 27 ćwiczeń:

9 ćwiczeń wykonujemy w pozycji stojacej,

9 ćwiczeń na kolanach

9 ćwiczeń  na kolanach i na łokciach.

Każdemu dniu przypisany jest zestaw 7 ćwiczeń  który wyliczany jest na podstawie pozycji księżyca na niebie.


❤️ KRĘGI KOBIET

To cykl warsztatowych spotkań wspierających kobiety w dążeniu do poznania siebie, w odkrywaniu swoich potrzeb i pragnień, w nauce akceptacji siebie, w planowaniu i realizowaniu swoich celów.
Poprzez rozmowy w kręgu, głęboki oddech, ćwiczenia uważności, pracę z ciałem i zadania coachingowe świadomie wpływamy na swój szeroko pojęty ROZWÓJ.
KRĄG to tradycyjna forma spotkań będąca odpowiedzią na potrzeby kobiet świadomych, otwartych i akceptujących.
TU możesz pozwolić sobie na prawdę, słabość, wachlarz emocji... TU otrzymasz uważność i wsparcie.


GRUPA DZIECI- RODZICE -

Na sobotnie zajęcia rozpoczynające się o godz. 10.45  zapraszamy zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Początkującą grupę dla dorosłych poprowadzą wg regularnego planu zajęć Diana lub Ula, a grupę dziecięcą – Dana. Formuła grup równoległych dla dzieci i ich rodziców sprawdziła się w ciągu ostatnich miesięcy, a miarą tego sprawdzianu jest zadowolenie tak starszych jak i młodszych studentów. Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 11 lat.

 


❤️ INDYWIDUALNE PRYWATNE ZAJĘCIA - poziom zajęć oraz rodzaj ćwiczeń dostosowuję indywidualnie do potrzeb zdrowotnych i fizycznej sprawności klientów. Posiadam wszystkie potrzebne pomoce do ćwiczeń. W celu ustalenia terminu i opat za zajęcia - proszę o kontakt.